Nejdelší závod ve střední Evropě- M ČR- 210km se psím spřežením- Deštné v Orlických horách 22. -25.1.2003

  


 

LT1 - 10 závodníků

Novotný Roman (4SH)

Novotný Roman (4SH)

 CZ

Stuchlík Ladislav (4SH)

 Stuchlík Ladislav (4SH)

 CZ

Olšák Dušan (4AM)

Olšák Dušan (4AM)

 CZ

Zápotocký Pavel (4SH)

 Zápotocký Pavel (4SH)

 CZ

Tonndorf Dietmar (4SH)

Tonndorf Dietmar (4SH)

 GER

Páral Vladimír (4AM)

Páral Vladimír (4AM)

 CZ

Smith Karl-Heinz (4 SH)

Smith Karl-Heinz (4 SH)

 GER

Čepek Jan (4 SH)

Čepek Jan (4 SH)

 CZ

Hejduk Richard (4SH)

 Hejduk Richard (4SH)

 CZ

Gvizd Daniel (4AM)

Gvizd Daniel (4AM)

 CZ

 

LT2 - 22závodníků

Bulens Danny (6AM)

 Bulens Danny (6AM)

Belgie

John de Laat (6 )

 John de Laat (6 )

Holandsko

Leon van der Looij

 Leon van der Looij

Holandsko

Henychová  Jana (8SH)

 Henychová  Jana (8SH)

 CZ

 Jiránek Jaroslav (8AM)

 Jiránek Jaroslav (8AM) 

 CZ

Schwarzenbach Christoph (5AM)

 Schwarzenbach Christoph (5AM)

 Švýcarsko

Řepík Bohouš(8SH)

 Řepík Bohouš(8SH)

 CZ

Němec Václav  (8SH)

 Němec Václav  (8SH)

 CZ

Mělničák Luboš(8SH)

 Melničák Luboš(8SH)

 CZ

Heep Thomas (8AM)

 Heep Thomas (8AM)

 GER

 MarešIvo (8SH)

 MarešIvo (8SH)

 CZ

Juza Vaclav (8SH)

 Jůza Václav (8SH)

 A

PetrašMichal (8SH)

 PetrašMichal (8SH)

 CZ

Holý Vítek (5SH)

 Holý Vítek (5SH)

 CZ

Šindelář Milan (8SH)

 Šindelář Milan (8SH)

 CZ

Schiller Elke (8 SH)

 Schiller Elke (8 SH)

 GER

Zimova Veronika (5-8 SH)

 Zímová Veronika (5-8 SH) 

 CZ

Sochor Jiří ( 8SH)

 Sochor Jiří ( 8SH)

 CZ

 Kuhn Christoph (7 AM)

 Kuhn Christoph (7 AM)

 A

Kubát Karel

Kubát Karel

 CZ

Schuhmacher Frank (5 AM + 1 SH)

Schuhmacher Frank (5 AM + 1 SH)

GER

Lochmann František ( 5SH + 1GP)

Lochmann František ( 5SH + 1GP)

CZ

 

 

LT0

Petrik Dušan (12 SH)

Petrik Dušan (12 SH)

SK

Neumann Rosta (8 SH)

 Neumann Rosťa (9 SH)

 CZ

 

LT4

Kucera Standa (3 AH + 1 SH)

 Kučera Standa (3 AH + 1 SH)

 CZ

 

LT8 - 11 závodníků

Vollweiler Albert (6SH)

 Vollweiler Albert (6SH)

 GER

Tyroler Ctirad (5AM+ 3KEP)

 Tyroler Ctirad (5AM+ 3KEP

 CZ

Vavrus Juraj (8 AH)

 Vavrus Juraj (8 AH)

 CZ

Hanus Jaromír (5 SH bez PP)

 HanušJaromír (5 SH bez PP)

 CZ

Bruckmann Uwe (8 SH+AH)

 Bruckmann Uwe (8 SH+AH)

 CZ

Vondrák Jiří ( 8AH)

Vondrák Jiří ( 8AH)

 CZ

Horvath Janos ( 8SH bez PP)

 Horvath Janos ( 8SH bez PP)

 Maďarsko

Buda Balint ( 8SH bez PP)

 Buda Balint ( 8SH bez PP)

 Maďarsko

Levicek Martin (8 AH)

Levíček Martin (8 AH)

 CZ

Levíčková Helena (8 AH)

Levíčková Helena (8 AH)

 CZ

Čapek Jan (8 AH)

 Čapek Jan (8 AH)

 CZ

 

LTU

Job Milan (8SH)

 Job Milan (8SH)

 

Teichmann Jan (8 SH bez PP)

Teichmann Jan (8 SH bez PP)

 

 

Pulka

 Ziesel Stephan (2AM)

 Ziesel Stephan (2AM)

 GER

 

Turistická

Kučera Pavel

Kučera Pavel (12 AM)

 CZ

Marc van de Ven (6SH)

Marc van de Ven (6SH)

Holandsko

 Radka Novotná ( 3SH)

 Radka Novotná ( 3SH)

 CZ

 

 Kremlička Bohumir (8SH)

 CZ

 Jiránková Michaela (skiering)

 Jiránková Michaela (skiering)

 CZ

 Šlejhar Josef (3AM)

 Šlejhar Josef (3AM)

 CZ

 Kovboj

 Procházka Pavel

 CZ

 Švecová

 Švecová- Pekař

 CZ

 Pekař

 

 

 

 

Skiering - 5 závodníků

Hnátková Jindra

 Hnátková Jindra

 CZ

 Radina Tomáš

 Radina Tomáš

 CZ

 Procházka Vít (1BO)

 Procházka Vít (1BO)

 CZ

 Sluka Jaroslav

 Sluka Jaroslav

 CZ

 Petr Horak

 Horák Petr

 CZ

  

 

Závodníci

 

AKTUÁLNĚ

Úvod 

Historie závodu

Stránky roku 2002 

  Propozice 2003

Přihlášení závodníci

Výsledky 2003

 Kontakt

Fotogalerie

Texty 

Návštěvní kniha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Miroslav Kubeček, Thomas Ackermann, Webdesign: Jana Henychová